brukselkaa - komentarze


JUPI !!!!!!! ściągli mi wczoraj gips!!!!! Strasznie, strasznie, strasznie się cieszę..... tylko chodzić nie mogę. To śmieszne jak człowiek w wieku dziestu lat musi się uczyć chodzić od nowa niestety nogę mam dalej jak bąbel i boli jejku żebym tylko do piątku nauczyła się chodzić bo jestem umówiona na randewu trochę obciach przyjść na spotkanie z obiektem pożądania kołysząc się jak kaczka i utykając....

Co do postanowień a w zasadzie moich obietnic ( „czego nie będę robić jak mi ściągną gips...” to dotrzymuję je !! Na wykładach nie śpię ( i to niekoniecznie dlatego ze jeszcze nie wróciłam z L4 na uczelnię ) i z bratem też się nie kuce (a widuję go cały czas).

Wczoraj miałam ciężki dzień a raczej wieczór popsztrykałam się z kimś na kim mi bardzo zależy ... ale już jest ok. więc nie ma o czym pisać.
Dziś cały dzień przespałam... znowu bezproduktywnie spędzam czas...
Jutro idę do lekarza żeby mi dął L4 do końca tygodnia bo nie chce mi się iść na uczelnię.... jejku mam nadzieję, że dostanę to zwolnienie.... aha i wcale nie jestem kombinator tylko noga mnie boli


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć