brukselkaa - komentarze


Aaaaa pobudka w samo południe to wspaniała rzecz Tylko jak mi się tak dzień z nocą przestawił tak jak będę wstawać na uczelnie :/ No a kiedy na tą uczelnię ... jutro jadę do lekarza... mam nadzieję, że ściągną mi ten głupi gips... Proszę, proszę, proszę .... będę już grzeczna obiecuje tylko żeby mi jutro ściągli !!! Trzymajcie kciuki !!
Hmmm powinnam w końcu się zacząć uczyć i nadrabiać zaległości ale nie wiem czy mi wyjdzie... strasznym leniem jestem ostatnio... a głowę zaprząta mi myśl o spotkaniu z ... NIM Ale do tego musze mi w końcu ściągnąć gips !!! Dlatego bardzo, bardzo, bardzo proszę .... żeby mi jutro ściągli gips... będę grzeczna dla brata i nie będę spała na wykładach i ... nie wiem co jeszcze ale proszę ...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.10.2005 :: 20:18 :: chv190.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ola

ah..... nie sPaĆ na wyKładacH, ja tO bym nie wytrzYmaŁa, skoRo na lekCjacH kimam :] ŚciąNo Ci, jeŚli będzie już mOżna, czyLi śCiąGNo....
24.10.2005 :: 14:05 :: aek91.internetdsl.tpnet.pl

Dory

Hihi Ciekawe czy uda ci się nie spać na wykładach Ja zawsze sobie obiecuje że będe gzeczna dla brata ale i tak mi nie wychodzi. A powinno, skoro widuje go tylko rano jak idę do szkoły ( czasami ) i przy NIEKTÓRYCH posiłkach Trzymam kciuki za twój gips ... znaczy za to abyś go nie miała i dzięki za komęcika.
Talk.pl :: Wróć